UNIVERSAL STORM 750g Zobacz większe

UNIVERSAL STORM 750g

Nowy produkt

TO ZESTAW 5 FORM KREATYNY POŁĄCZONY Z SYSTEMEM UMOŻLIWIAJĄCYM JEJ EFEKTYWNY TRANSPORT. CO SPRAWIA ŻE PRZYSWAJALNOŚĆ TEGO PRODUKTU JEST NIESAMOWICIE WYSOKA

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NA NASZYM RYNKU JEST WIELE MATRIXÓW KREATYNOWYCH A STORM FIRMY UNIVERSAL JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH 

TO ZESTAW 5 FORM KREATYNY POŁĄCZONY Z SYSTEMEM UMOŻLIWIAJĄCYM JEJ EFEKTYWNY TRANSPORT. CO SPRAWIA ŻE PRZYSWAJALNOŚĆ TEGO PRODUKTU JEST NIESAMOWICIE WYSOKA 

DZIĘKI STORM UZYSKASZ SZYBKI WZROST SIŁY ORAZ MASY MIĘŚNIOWEJ I POPRAWISZ ZNACZNIE SWOJĄ REGENERACJĘ

 

Co to za produkt?
ZWIĘKSZA SIŁĘ I MASĘ MIĘŚNIOWĄ

Uwaga ! W zależności od wybranego smaku gramatura produktu różni się.

Krótka charakterystyka

  • Nowy ulepszony skład - teraz jeszcze mocniejsze działanie
  • Zawiera w składzie 5000 mg aż 6. różnych postaci kreatyny
  • Zawiera składniki poprawiające wchłanianie i transport kreatyn
  • Zawiera nowatorską postać kreatyny - orotan

W jakim celu jest stosowany?
Storm to jeden z najpopularniejszych suplementów z kategorii „stack kreatynowy”. Niemalże od razu, gdy pojawił się na rynku, zyskał zaufanie i liczne grono stosujących go i zadowolonych z rezultatów sportowców. W końcu nadszedł czas, aby stary Storm odszedł na zasłużoną emeryturę. Odchodzi, lecz tylko po to, by ustąpić miejsca swojemu następcy - nowemu Storm . Universal Nutrition zmienił skład, dzięki czemu stał się on jeszcze lepszy niż do tej pory! Więcej energii, większa pompa mięśniowa, szybszy wzrost siły i masy mięśniowej - właśnie tego można spodziewać się po nowym Storm . Storm to preparat dostarczający nie jedną, ale aż sześć nowych, stabilnych postaci kreatyny. Można powiedzieć, że w chwili obecnej Storm to najpopularniejszy i zarazem jeden z najskuteczniejszych staków keratynowych istniejący na rynku.


Porcja 1 miarka (10,33 g)
w porcji% RDZ
Wartość energetyczna4 kcal (16,7 kJ)
Węglowodany1 g
Cukry0 g
Magnez (glukonian magnezu)5 mg1,3%
Hypervol Complex5000 mg
Glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny, chelat magnezowy kreatyny.
iNOXsulin-73750 mg 
Tauryna, alfa-ketoglutaran argininy, beta-alanina, kwas alfa-liponowy, 4-hydroksyizoleucyna (ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej)  

Dawkowanie: Jedna miarka to jedna porcja. Przyjmować 2 porcję dziennie w dni treningowe: jedną rano na pusty żołądek, drugą bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe przyjmować 1 porcję rano na pusty żołądek. Rozpuścić w 300 ml wody.

Inne skladniki: Naturalne aromaty, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, sukraloza i acesulfam potasu - substancje słodzące, dwutlenek krzemu - substancja wypełniająca, E129 i E 133 - barwniki.

** Dzienna wartosc nie ustalona


picture