SCITEC MEGA ARGININE 120 kaps Zobacz większe

SCITEC MEGA ARGININE 120 kaps

Nowy produkt

MEGA ARGININE
Kapsułki z wysoką dawką argininy

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MEGA ARGININE

Kapsułki z wysoką dawką argininy

L-Arginina to aminokwas warunkowo niezbędny, co oznacza, że w normalnych warunkach organizm jest w stanie zsyntezować ilość wystarczającą na zaspokojenie swoich potrzeb. W przypadku ubogiej diety lub ciężkich wysiłków fizycznych organizm nie jest w stanie wyprodukować wystarczających ilości Argininy w procesach biosyntezy, w związku z czym musi być ona dostarczana z dobową dietą lub z suplementacją. Ponieważ Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i ważnym prekursorem Kreatyny jest chętnie stosowana przez sportowców, w szczególności kulturystów. Przyjmowanie wysokiej jej dawki w postaci kapsułek jest najłatwiejszym sposobem na pokrycie zwiększonego zapotrzebowanie na Argininę.
 

Sposób użycia

Należy spożywać 1 kapsułkę dziennie na 30 minut przed treningiem.
 

Informacje alergiczne

Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, jaja, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki.
 

Uwaga!

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie nal eży przekrac zać zal ecan ej, dzienn ej porcji do sp ożycia! PRZE CHOWYWAĆ W MIEJ SCU NIE DOSTĘPNYM DLA MAŁYCH DZIECI!

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU

Wielkość Porcji: 1 kapsułka
zawartość w jednej porcji (1 kapsułka)
Chlorowodorek L-Argininy1300 mg

SKŁADNIKI

Chlorowodorek L-Argininy, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwniki (Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza, Czerń brylantowa BN)