Universal Amino 2700 [350 tab.] Zobacz większe

Universal Amino 2700 [350 tab.]

Nowy produkt

Animal Amino 2700 to suplement w postaci tabletek, zawierający aminokwasy pozyskiwane z izolatów, koncentratów i hydrolizatów białek serwatki. Każda tabletka dostarcza 2000 mg szybko i umiarkowanie szybko wchłanianych aminokwasów, których nigdy nie powinno zabraknąć w diecie żadnego sportowca. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Animal Amino 2700 to suplement w postaci tabletek, zawierający aminokwasy pozyskiwane z izolatów, koncentratów i hydrolizatów białek serwatki. Każda tabletka dostarcza 2000 mg szybko i umiarkowanie szybko wchłanianych aminokwasów, których nigdy nie powinno zabraknąć w diecie żadnego sportowca. 

Odżywkę Universal Amino 2700 cechuje duża przyswajalność produktu, należy do grupy suplementów wykorzystujących hydralizaty białek serwatkowych w celu zwiększenia przyswajalności. W jej skład wchodzą oprócz aminokwasów l- glutamina, metionina, alanina i arginina. Suplement ogranicza katabolizm wysiłkowy, nasilając procesy anaboliczne organizmu. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, dobrze działa jako regenerator po treningu. Nie zawiera tłuszczu, węglowodanów, ani cholesterolu.

Universal Amino 2700 od lat doceniają osoby trenujące kulturystykę, wciąż wybierając go. Szczególnie dużo jest w niej L- kwasu glutaminowego, L- kwasu asparaginowego, również L- lizyny i L- leucyny.

Zalety Universal Amino 2700:
- ogranicza katabolizm wysiłkowy,
- zawiera witaminą B6, L-karnityną i pikolinatem chromu,
- nasila procesy anaboliczne organizmu,
- przyspiesza regeneracją potreningową,
- sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. 

Universal Amino 2700 jest bogaty w aminokwasy rozgałęzione BCAA, l-glutaminę, metioninę, alaninę i argininę. Jeśli liczy się dla Ciebie rozmiar, powinieneś wybrać Universal Amino 2700 jako swoją odżywkę aminokwasową. Universal Amino 2700 jest wzbogacona witaminą B6, L-karnityną i pikolinatem chromu, co sprawia, że jest to idealny suplement aminokwasowy dla kulturystów, którzy trenują 'cardio' oraz podnoszenie ciężarów.

amino 2700 sklad

Sposób użycia: 1-2 porcje dziennie (1 porcja = 4 tab.) optymalnie jest stosować odżywkę na czczo lub między posiłkami.

Wielkość opakowania : 350 kapsułek