SCITEC MEGA BCAA 1400 120 kaps Zobacz większe

SCITEC MEGA BCAA 1400 120 kaps

Nowy produkt

MEGA BCAA 1400
Wysoka dawka aminokwasów BCAA

Więcej szczegółów

Więcej informacji

MEGA BCAA 1400
Wysoka dawka aminokwasów BCAA

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to ważna grupa aminokwasów niezbędnych składających się z Leucyny, Izoleucyny i Waliny. Aminokwasy BCAA zaliczają się do grona dziewięciu aminokwasów niezbędnych, których nasz organizm nie jest w stanie sam zsyntezować. Ich jedynym źródłem są spożywane codziennie pokarmy lub suplementy.

Co więcej stanowią one 35% puli aminokwasów niezbędnych w mięśniach. Nasza formuła zawiera także Witaminę B5, B6 i B12. Witaminy te uczestniczą w przemianach metabolicznych prowadzących do powstania energii w naszym organizmie oraz ograniczają poziom zmęczenia. Witamina B5 (Kwas Pantotenowy) jest ściśle powiązana z metabolizmem hormonów sterydowych, Witaminy D i niektórych neurotransmiterów. Witamina B6 uczestniczy w przemianach metabolicznych białek i glikogenu i razem z Witamina B12 normalizują funkcjonowanie układu odpornościowego*.

*Oświadczenia te zostały naukowo udowodnione przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (KE).

Sposób użycia

Zaleca się spożywanie jednej porcji produktu (2 kapsułki) w ciągu dnia przed lub po treningu.
 

Informacje alergiczne

Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy oraz składniki ryb i skorupiaków.
 

Uwaga!

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA.
 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU

Zawartość w jednej porcji: 2 kapsułki
zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki)NRV%*zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki)NRV%*
L-leucyna1250 mgWitamina B5 (Kwas patontenowy)5.3 mg88%
L-Izoleucyna625 mgWitamina B6 (Pirydoksyna)1.3 mg93%
L-walina625 mgWitamina B12 (Cyjanokobalamina)0.8 mcg32%
*NRV% - Referencyjna wartość odżywcza

SKŁADNIKI

L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, żelatyna wołowa, Żelatyna wołowa, barwnik (Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza, Czerń brylantowa BN), D-pantotenian wapnia, Chlorowodorek pirydoksyny, substancja wypełniająca (Celuloza mikrokrystaliczna), Cyjanokobalamina