Scitec G-BCAA - 250 kaps Zobacz większe

Scitec G-BCAA - 250 kaps

Nowy produkt

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

G-BCAA

Glutamina + BCAA


Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać. Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Glutamina jest natomiast najpowszechniej występującym aminokwasem we krwi człowieka. Jej suplementacja może być niezbędna w sytuacjach takich jak intensywny trening fizyczny ponieważ organizm nie może wtedy wytworzyć odpowiedniej ilości glutaminy. Nasza formuła G-BCAA zawiera glutaminę, leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 1:1:1:1.

Sposób użycia
Spożywać 3 kapsułki 1 do 4 razy dziennie. Najlepiej spożywać, przed i po treningu, przed snem oraz pomiędzy posiłkami.

Informacje o alergenach
Wytworzono z mleka. Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe.

Uwaga
Podobnie jak w przypadku wszystkich innych programów treningowych lub żywieniowych, przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem.

Opakowanie
250 kapsułek- 83 porcji