FITNESS AUTHORITY CARBORADE 1000g Zobacz większe

FITNESS AUTHORITY CARBORADE 1000g

Nowy produkt

Chcesz kupić? Zapytaj o cenę i dostępność.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

- Kompleks węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym i minerałami.

- Zwiększa wydolność i podnosi zdolności wysiłkowe w czasie treningu.

- Wyzwala energie do ćwiczeń oraz wspomaga rozwój siły i masy mięśniowej.

- Przyspiesza regenerację organizmu oraz resyntezę glikogenu mięśniowego i wątrobowego.


 
 

Carborade® to odżywka energetyczna dla sportowców wszystkich dyscyplin sportowych stworzona z kompleksu węglowodanów z dodatkiem minerałów istotnych dla wysiłku fizycznego. Węglowodany to podstawowe źródło energii dla organizmu człowieka, a sportowca szczególnie. Różnią się one między sobą długością łańcuchów i zróżnicowanym indeksem glikemicznym. Dzielą się na węglowodany proste (glukoza, fruktoza, dekstroza) ,które dostarczają energii natychmiastowo i znacząco wpływają na wyrzut insuliny – bardzo silnego hormonu anabolicznego. Węglowodany złożone (maltodekstryna) uwalniają się stopniowo i sukcesywnie dlatego są bardzo stabilnym źródłem energii dla organizmu sportowca.




Carborade® to węglowodany polecane sportowcom obciążonym dużym wysiłkiem fizycznym: w sportach wytrzymałościowo-siłowych ( boks, sztuki walki) , siłowych ( kulturystyka, trójbój siłowy) i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe).

Carborade® wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają utracone elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni.

Stosowanie Carborade® w okresie przed treningowym utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczenia, skutecznie niweluje uczucie znużenia i wyczerpania intensywnym wysiłkiem fizycznym. Dzięki temu pomaga przezwyciężyć Tobie kryzysy podczas intensywnego i długotrwałego treningu.

Skład produktu:

Porcja: 1 miarka (25 g)--
Ilość porcji w opakowaniu: 40--
Wartość odżywcza25 g (% ZDS)100 g (% ZDS)
Wartość energetyczna408 kJ / 96 kcal1632 kJ / 384 kcal
Białko0 g0 g
Węglowodany24 g96 g
w tym cukry19 g76 g
TłuszcZ0 g0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g0 g
Błonnik0 g0 g
Sód0,15 g0,6 g
Potas300 mg (15)1200 mg (60)
Magnez57 mg (15)228 mg (61)
Wapń120 mg (15)480 mg (60)
Fosfor125 mg (18)500 mg (71)
% ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia--

Dawkowanie:

Rozpuścić 1 miarkę proszku (25 g) w 300 ml wody. W zależności od intensywności wysiłku fizycznego spożywać przed, w trakcie lub po zakończonym wysiłku fizycznym. 
Nowy i udoskonalony, silnie pobudzający suplement przedtreningowy w płynie do natychmiastowego użycia i wygodnej poręcznej butelce

- Naukowo opracowana mieszanka aktywnych składników
- Potężny „zastrzyk” energii
- Zapewnia energetyczne pobudzenie
- Zwiększa wytrzymałość i wydolność
- CarnoSyn® opatentowana Beta alanina
- Poprawia skupienie i koncentrację
- Bez cukru i bez tłuszczu
- Wzbogacony o PeptoPro®


Motywacja pełni kluczową rolę w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego i motywacji. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. Suplement diety XTREME NAPALM® IGNITER SHOT w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki aktywne produktu: opatentowana beta alanina czyli CarnoSyn® , kofeina, tauryna, glukuronolakton, które wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Potężne składniki aktywne uzupełniono dodatkowo o PeptoPro® , który potęguje oraz nasila jego synergistyczne działanie. Wszystko to zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie.

Zalety płynnej postaci preparatu:
Szybkość wchłaniania wszystkich składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to zdecydowanie szybsze działanie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy i orzeźwiający , cytrynowy smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie tego preparatu to czysta przyjemność i komfort. 

Skład produktu:

Wartość odżywcza30 ml60 ml100 ml
Wartość energetyczna [kJ/kcal]8/215/625/6
Białko [g]0,40,91,5
Węglowodany [g]000
w tym cukry [g]000
Tłuszcz [g]000
w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]000
Błonnik [g]000
Sód [g]000
XTREME NAPALM IGNITER SHOT PROPRIETARY BLEND3,745 g7,49 g12,417 g
Beta-Alanina (CarnoSyn®)2,5 g5 g8,3 g
Tauryna1 g2 g3,3 g
Glukuronolakton125 mg250 mg417 mg
Kofeina bezwodna120 mg240 mg400 mg

Dawkowanie:

Wypić 1/2 butelki (30 ml) dziennie przed lub w trakcie treningu. Wstrząsnąć przed użyciem. Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.