SCITEC ESSENTIAL AMINO MATRIX 300G Zobacz większe

SCITEC ESSENTIAL AMINO MATRIX 300G

Nowy produkt

Nasza formuła zawiera wszystkie 9 aminokwasów, są niezbędne dla nas, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm i w związku z tym muszą być dostarczane w diecie. 9 aminokwasów, które organizm nie może syntetyzować: histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walinę. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niezbędny kompleks aminokwasów

 

 

 

Nasza formuła zawiera wszystkie 9 aminokwasów, są niezbędne dla nas, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm i w związku z tym muszą być dostarczane w diecie. 9 aminokwasów, które organizm nie może syntetyzować: histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walinę. Rozgałęzionych aminokwasów (BCAA) należą te, które istotne i stanowią 35% niezbędnych aminokwasów w białkach mięśniowych.Ilość leucyny jest najwyższa w naszym preparacie, jak jest to jeden z najważniejszych aminokwasów. Zużycie istotnych aminokwasów bezpośrednio przed treningiem siłowym jest duże, z powodu zwiększonego dostarczania aminokwasów do mięśni ze zwiększonym przepływem krwi!

 

 

 

Sposób użycia:


Należy stosować 1 porcję zawsze tuż przed treningiem i ewentualnie jakiś czas po treningu. Rozpuścić porcję w 400 ml wody i wstrząsać przez 30 sekund. Pozostawienie napoju w spokoju na chwilę poprawia rozpuszczalność! Połącz z węglowodanami do jeszcze lepszych wyników. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Informacja o alergenach:

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, gluten, białko jaj i orzeszki arachidowe.
 

 

picture