Całodzienne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • - Czwartej najnowszej generacji suplement aminokwasowy.- Hydrolizowana plazma globuliny - 100% substancji czynnej.- Szybki wzrost masy mięśniowej.- Ochrona mięśni przed spadkiem w trakcie przerw oraz redukcji.

  • Amino 5600 to formuła zawierająca pełne spektrum aminokwasów niezbędnych do optymalnego wzrostu masy mięśniowej, hamowania katabolizmu oraz szybkiej regeneracji powysiłkowej. Amino 5600 powstaje z najwyższej jakości białek serwatki, co gwarantuje potencjał ich działania.

  • Przełam granice treningu wraz z nową formułą AMI-NO XPRESS zaprojektowaną z myślą o wysiłku o wysokiej intensywności! AMI-NO XPRESS to formuła do stosowania podczas treningu z 19 pieczołowicie wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi zawartymi w czterech różnych matriksach umożliwiających wysoką wydajność organizmu podczas długich, wyczerpujących sesji...

  • Białka jaj jest jednym ze standardów wśród źródeł białka. Aminokwasy egzogennych są niezbędne dla nas, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm i w związku z tym muszą być dostarczone w diecie. 

  • Nasza formuła zawiera wszystkie 9 aminokwasów, są niezbędne dla nas, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm i w związku z tym muszą być dostarczane w diecie. 9 aminokwasów, które organizm nie może syntetyzować: histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walinę. 

  • Najwyższej jakości formuła aminokwasowa białek wołowychOptymalnie wspomaga procesy anaboliczneMaksymalnie zabezpiecza przed rozkładem tkanki mięśniowejSkutecznie wspomaga w treningu siłowym, wytrzymałościowym, mieszanym oraz sportach zespołowych

  • Animal Amino 2700 to suplement w postaci tabletek, zawierający aminokwasy pozyskiwane z izolatów, koncentratów i hydrolizatów białek serwatki. Każda tabletka dostarcza 2000 mg szybko i umiarkowanie szybko wchłanianych aminokwasów, których nigdy nie powinno zabraknąć w diecie żadnego sportowca. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów